Відгуки наших клієнтів

Київ-Захід. Проект автоматизації доставки продукції у торгові точки

Основною метою проекту в компанії СП «Київ-Захід» у формі ТзОВ було отримати інструмент, який би забезпечив оптимізацію витрат пов’язаних з доставкою товару, а також полегшив та пришвидшив роботу логіста. В тендері приймало участь 3 компанії. Компанія «Прості програмні системи» перемогла в тендері, оскільки її рішення найбільше задовільняло наші потреби, а також враховували, що розробка компанії впроваджена і успішно працює в декількох великих компаніях на території України.

Розроблена система – це не тільки інструмент для логіста, але й аналітичний ресурс для керівника транспортного підрозділу. Аналізувати діяльність компанії можна як в системі управління транспортом SimpleTMS, так і в сторонніх аналітичних системах.

В даний момент транспортний підрозділ нашої компанії складається з декількох десятків транспортних засобів; кількість щоденних замовлень більша 500 шт; доставка продукції здійснюється з врахуванням графіку роботи торгової точки.

Враховуючи отримані результати співпраці на даний момент, ми сподіваємося на плідну і взаємовигідну співпрацю в майбутньому.

Керівник ІТ-підрозділу: Богдан Підчеха