Спеціалісти нашої компанії тримають руку на пульсі і добре знайомі про програмне забезпечення інших компаній. В цьому напрямку ми віддаємо перевагу безоплатним рішенням, хоча не відмовляємося й від платних.

Переваги безоплатного програмного забезпечення:

  • Відсутність юридичних проблем пов’язаних з використанням неліцензійного програмного забезпечення;
  • Економія коштів у 8-10 разів у порівнянні з іншими шляхами легалізації програмного забезпечення;
  • Можливість використання менш потужного і більш дешевого апаратного забезпечення; можливо використовувати апаратне забезпечення 4-5 річної давнини;
  • Відсутність загрози вірусів, троянів, хробаків, програм-шпіонів і іншого шкідливого програмного забезпечення;
  • Відсутність витрат на оновлення програмного забезпечення;
  • Значне підвищення надійності роботи Вашої компанії;
  • Більш висока швидкість оновлення програмного забезпечення.

 

Встановлення

Встановлення програм є важливим моментом при налаштуванні комп’ютери чи сервера. Щоби Ви могли набирати тексти, друкувати документи, переглядати звіти, слухати музику, передивлятися фільми – необхідна наявність програм, які допоможуть операційній системи виконувати певні функції. Встановлення програм – досить складний процес, який вимагає наявність певних знань і досвіду роботи з комп’ютерними системами.

Наша компанія пропонує сервіс по встановленню програм. Наші спеціалісти встановлять програми в зручному для Вас місці, з виїздом в офіс чи додому.

 

Налаштування

При встановленні програм важливою є їхнє правильне налаштування. Неправильне налаштування програм після встановлення може завадити надійній та швидкість роботі. Якщо Ви недавно почали працювати з комп’ютером, чи не мали досвіду роботи з певним програмним забезпеченням, краще довірити цю роботу нашим спеціалістам. Встановлення програмного забезпечення нашими спеціалістами практично не займе Вашого часу.

 

Інтеграція

Швидкий розвиток ІТ-індустрії протягом останніх десятиліть привів до розповсюдження «ізольованих островів» бізнес-функціональності.  Підприємствам доводиться використовувати велику кількість програмного забезпечення поряд з великою кількістю працівників для аналізу роботи таких програм.

Інтеграція програмного забезпечення у ІТ-інфраструктуру Вашого підприємства дозволяє вирішити буденні проблеми отримання інформації з різних систем. Інтеграція дозволяє отримати доступ до даних і аплікацій у формі індивідуалізованих платформ обміну повідомленнями і набору вбудованих адаптерів, які забезпечують двосторонній зв’язок з багатьма типами аплікацій і джерелам даних, такі як корпоративне програмне забезпечення, бази даних, файлові системи. На додачу до основних інтеграційних можливостей надається можливість перетворення даних, моделювання і управління бізнес-процесами, перетворень і вибору маршрутів повідомлень, а також різноманітні інструменти бізнес-логіки і бізнес-правил.

Частково складність переходу до SOA (Service-Oriented Architecture – Сервісно-Орієнтована Архітектура) полягає в тому, що це вимагає від підприємства змінити свій підхід до ІТ-ресурсів і до розробки та інтеграції функціональності бізнесу. Значно простіше впровадити, встановити і розгорнути ізольовану систему, а вже потім вирішувати, як поєднати її з іншими системами корпорації, аніж зі самого початку розробити відповідний архітектурний підхід, під яким розуміється гетерогенність і можливість багатократного використання. Але тим не менш перехід до SOA вимагає саме таких глибоких змін мислення.

При ефективному впровадженні SOA інтеграція стає побічним продуктом, а не ключовим елементом архітектури. Ця особливість принципово відрізняє SOA від інших розподілених обчислювальних архітектур, які з’явилися раніше, таких як системи клієнт-сервер і багаторівневих моделей. Обидві ці більш ранні архітектури визначали логічні рівні і зв’язки між ними, які будувалися за допомогою сполучного програмного забезпечення. При цьому чим більше було рівнів, тим більша була потреба в такому програмному забезпеченні. SOA значно зменшує необхідність в такому забезпеченні і заміняє його архітектурою. Таким чином, архітектура починає відігравати значно більш активну роль. Якщо раніше вона займала суттєве місце лише на етапі проектування, то тепер вона стає необхідною і робочих циклах і забезпечує впорядкованість, необхідну для того, щоби інтеграція і бізнес-логіка стали реальними інструментами бізнесу.

Основні переваги інтеграції:

  • Мінімізація часу супроводу Вашої ІТ-інфраструктури;
  • Зменшення часових витрат працівників на обробку інформації;
  • Збільшення швидкості роботи Вашого підприємства в цілому.