Компанія Simple Software Systems пропонує Вам такі рівні партнерства:

Реселлер – продаж ліцензій на програмні продукти без наступного впровадження й супроводу (ці роботи беруть на себе сервісні центри Simple Software Systems).

Дилер – продаж ліцензій з наступною інтеграцією, адаптацією й супроводом програмного продукту.

Дистриб`ютор – партнер, який має досвід успішного просування на ринку рішень компанії не менше одного року, а також не займається реалізацією продуктів прямих конкурентів.

 

Система обліку SimpleSale оптимально вирішує завдання автоматизації робочих місць торгових мереж, супермаркетів, магазинів, кіосків, оптимізує використання робочого часу на виробництві, дозволяє підвищити продуктивність праці продавців та виробників.

Система управління транспортом SimpleTMS дозволяє оптимізувати маршрут доставки з врахуванням параметрів доставки, автоматизувати транспортні процеси на підприємстві, проводити моніторинг транспорту; мобільний модуль системи полегшує щоденну працю експедитору/водію, торговим агентам, виключає недоліки людського фактору, дозволяє підвищити продуктивність праці.

Продукти компанії Simple Software Systems користуються визнанням виробників і торгівельних компаній, дистриб'юторів і логістичних операторів. Пропонуємо Вам долучитися до розвитку наших продуктів у Вашому регіоні та отримувати з цього дохід. Станьте нашим партнером!

  • Заробіток - до 50% вартості ліцензій продуктів;
  • Дохід від впровадження, налаштування, супроводу;
  • Постійна маркетингова підтримка продуктів Simple Software Systems;
  • Розміщення інформації про партнера на офіційному сайті Simple Software Systems;
  • Можливість ребрендингу наших продуктів;
  • Надання рекламних і демонстраційних матеріалів;
  • Підтримка партнерів, як на етапі впровадження, так і на етапі супроводу.

З питань участі в партнерській програмі звертайтесь за адресою: sales@sss.co.ua