Nowości i oferty

Simple Software Systems: прості рішення для вашого бізнесу

У перевагах, які обіцяє автоматизація бізнес-процесів, сьогодні вже ніхто не сумнівається. Проте реальністю ці переваги можуть стати лише при дотриманні ряду умов: система автоматизації повинна повністю відповідати потребам і особливостям бізнесу компанії, бути простою і зручною в роботі і не вимагати занадто великих ресурсів на впровадження, підтримку та обслуговування.

Саме такі рішення пропонує своїм клієнтам ТОВ «Прості Програмні Системи» (Simple Software Systems). Ця компанія ось вже 10 років спеціалізується на розробці програмного забезпечення, виробництві, контролю якості і підтримці інформаційних систем і рішень. Її продукти успішно зарекомендували себе в різних сферах бізнес-діяльності.

Зокрема, система SimpleSale призначена для автоматизації торговельної діяльності, складських операцій та документообігу як малих і середніх, так і великих роздрібних компаній - від кіосків і наметів до супер-і гіпермаркетів. Інтернет-магазин SimpleStore є зручним і надійним інструментом для активного продажу товарів і послуг через мережу Інтернет, що забезпечує зручність і функціональність як для відвідувачів, так і для адміністраторів і персоналу магазину.

Особливе місце в продуктовій лінійці Simple Software Systems займає система управління транспортом SimpleTMS, призначена для автоматизації та обліку процесів в транспортних компаніях і підрозділах. Вона дозволяє планувати оптимальні маршрути перевезень і порівнювати фактичні маршрути з плановими, оперативно контролювати і керувати доставкою вантажів, проводити моніторинг торгових представників та транспорту підприємства і формувати різноманітні звіти про їх роботу.

Більш ефективно планувати використання ресурсів підприємства допомагають широкі функціональні можливості системи - такі як:

  • облік використання транспортних засобів;
  • візуалізація точок доставки на карті;
  • контроль коректності даних, необхідних для планування перевезень;
  • можливість визначати адреси контрагентів за координатами і навпаки;
  • можливість задавати додаткові параметри планування для оптимізації роботи транспорту;
  • автоматичне визначення і ручна модифікація послідовності доставки в межах рейсу та ін.

При цьому маршрути плануються з урахуванням характеристик транспортних засобів, черговості завантаження, груп і характеристик вантажів і клієнтів, зон доставки і навіть типів і розкладу роботи рамп. Додаткові переваги дають наявність великої кількості карт і можливість редагувати наявні на них об'єкти - вручну створювати дороги, вказувати напрям руху, робити позначки про заборону руху або обмеження швидкості і т.п.

Крім того, SimpleTMS інтегрована з GPS-обладнанням провідних постачальників («Саттранс Навігатор», «Єврозв'язок», Benish GPS Ukraine, «Транснавіком»), що дозволяє контролювати пересування вантажів в реальному часі. Причому дотримання водієм маршруту і графіка відстежується автоматично, будь-які відхилення фіксуються, а диспетчер відразу ж отримує сигнал, що автомобіль, скажімо, поїхав не в ту сторону або занадто довго залишається на місці.

У кращих традиціях галузі, система автоматично формує стандартний набір документів (від вимоги на доставку до її підтвердження), дозволяється вести докладний (подокументний) облік послуг і витрат, історію використання транспортних засобів і подій. Не потребує додаткових витрат сил і часу і формування різноманітних звітів - як стандартних, так і розроблених під особливі потреби користувачів.

Говорячи про конкурентні переваги SimpleTMS, заступник директора Simple Software Systems Олег Косик називає, перш за все, її масштабованість - система використовується на підприємствах різної величини, спеціалізації та географічного розташування:

- Це рішення нашої власної розробки, тому його розвиток і адаптація до особливих вимог кожного замовника не є проблемою. Високий професіоналізм нашої команди і накопичений за 10 років досвід дозволяють нам знайти спільну мову і налагодити довгострокове співробітництво практично з кожним замовником.

ДИСТРИБУЦІЯ І ЛОГІСТИКА № 01/2012

Інші новини та акції

Веб-модуль SimpleTMS
Мобільний модуль SimpleTMS
Локалізація SimpleTMS на російську мову
Відео презентація SimpleTMS
Завдання транспортної логістики