Прості Програмні Системи

Simple Software Systems (ТОВ "Прості Програмні Системи") - компанія з розробки програмного забезпечення, яка пропонує власні продукти для автоматизації бізнес-процесів; послуги з виробництва, контролю якості та підтримки інформаційних систем і рішень. Ми будуємо наші стосунки з клієнтами за принципом довгострокової взаємовигідної співпраці, основою якої є високий професіоналізм та набутий досвід нашої команди.

Презентація PDF (1,6 МБ)

Продукти компанії успішно зарекомендували себе на ринку України. Лінійка продуктів компанії представлена в різних сферах бізнес-діяльності:

  • SimpleTMS - система управління транспортом.

Автоматизація логістичних процесів на автотранспортних підприємствах та підприємствах з розвиненою транспортною інфраструктурою. Система дозволяє провести оптимізацію маршрутів доставки, моніторинг транспортних засобів, переглянути різноманітні звіти про діяльність транспортного підрозділу.

Система призначена для автоматизації торгівельної діяльності, складських операцій, отримання звітності. Позиціонується в першу чергу для об’єктів малого та середнього бізнесу: дрібних торгівельних об’єктів (кіосків, бутіків, павільйонів, яток, виїздної торгівлі), середніх магазинів та ринків, хоча архітектура та масштабованість системи дозволяє стабільно працювати і на великих об’єктах (супер- та гіпермаркетах). Інтегрується зі сканерами штрих-коду, вагами, фіскальними реєстраторами.

Інтернет-магазин позиціонується як інструмент для активного продажу товарів і послуг через мережу Інтернет. Основні можливості - зручність і функціональність для відвідувачів магазину, його адміністраторів, персоналу компанії клієнта.

 

Simple Software Systemsце повний комплекс послуг в галузі програмного забезпечення: від розробки технічного завдання, до впровадження і технічного супроводу.